Velká láska mezi Muradovem a Karáskovou nejspíš skončila: Jejich společné fotky zmizely

Profesionální bojovník Makhmud Muradov (33) a influencerka Sabina Karásková (22) už spolu pravděpodobně netvoří pár. Prozradily je právě společné fotografie, které z jejich sociálních sítí nenápadně zmizely.

Už to chvíli vypadlo, že Makhmud Muradov našel lásku, se kterou už zůstane. Skutečnost ale vypadá jinak. Nikdo o páru už chvíli neslyšel a když se podíváte na jejich sociální sítě, pravděpodobně už tam nenajdete nic, co by je nějak spojovalo.

Jak už bývá zvykem, Muradov na svém Instagramu sdílí pouze pracovní zážitky, tedy hlavně videa ze svých tréninků. Naopak Sabina se věnuje cestování a tanci. Ani ta však mezi svými vymazlenými fotografiemi nemá ani jednu se svým partnerem.

Láska mezi Muradovem a Karáskovou tedy nejspíš skutečně skončila. Zdá se, že partneři svůj vztah ukončili tiše a nechtějí si na svých sociálních sítích nechat žádné společné vzpomínky. To člověka donutí přemýšlet nad tím, jestli se rozešli v dobrém. Ještě nedávno přitom mluvili o své budoucnosti a zvažovali založení rodiny.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Makhmud Muradov/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!