Monika Leová pobavila svoje fanoušky: Běžné povinnosti na mateřské dovolené připodobnila k filmu Grinch

Monika Leová

Když si vyhledáte jméno Monika Leová, vyjde vám, že Monika je českou moderátorkou. Ale podle jejích příspěvků na sociálních sítích by klidně mohla být i komičkou. Že se Monika minula povoláním, si zřejmě myslí i její fanoušci.

Monika je totiž dost často zásobuje vtipnými videi. Hlavní roli v nich hrají její, teď už dvě, děti – dcerka Mia a syn Max. Malá Mia už chodí do školky, Max se narodil letos v září. Občasným hostem v Moničiných videích bývá i její manžel Martin Košín. Je nutno říct, že oba mají velmi podobný smysl pro humor. A bez toho by to zkrátka nešlo.

Před pár dny však Monika nahrála video, které můžete shlédnout výše. „Můj nejoblíbenější vánoční film v maminkovské verzi. Grinch na mateřské,“ napsala Monika k příspěvku. Film o zatrpklém, Vánoce nesnášejícím Grinchovi patří už dnes k vánočním klasikám. Monika je jeho velkým fanouškem a kromě toho zjistila, že spousta hlášek se dá použít při běžných povinnostech maminek na mateřské dovolené.

Svoje sledující tím velmi pobavila. „Naprosto boží!“ „To je geniální.“ „Absolutně perfektní.“ „Tyhle Vánoce jsem poprvé máma, a tak jsem se smála, až mi tekly slzy, jak to sedí jak p*del na hrnec,“ zní jen několik rozesmátých komentářů.

A co vy? Jste spíš fanouškem Grinche, nebo Grinche na mateřské dovolené?

Zdroje: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!