Monika Binias nad festivalem i celebritami ve Varech ohrnovala nos, teď tam s manželem vyrazila také

Monika Binias, Petr Binias

Influencerka Monika Binias (52) se s manželem Petrem (27) vydala do Karlových Varů na festival, kde ji nejspíš mnoho lidí nečekalo. Ještě nedávno totiž říkala, že tam rozhodně nemá v plánu jezdit.

Celý festival jí připadal jako šaškárna, účastnit se ho proto neplánovala. Vlastně by se dalo říct, že je celá tato událost pod její úroveň. „Jezdí tam pořád ty samé modelky, které nemají s filmy nic společného. Pak tam jsou lidé, kteří se narvali do reality show, ale to není jejich vlastní pořad, to jen dělají šaška před celým národem. Pak tam jsou ještě lidé, kteří s někým spí. Většinu z nich ani neznám. S manželem bychom se toho vůbec nechtěli zúčastňovat,“ řekla už před časem redakci Expres Monika Binias, která si svá slova nakonec pravděpodobně rozmyslela.

S manželem do Varů ale letos vyrazili a jak se zdá, tak si to nadmíru užili. Na všech fotografiích se usmívali od ucha uchu a Monika tam navíc vymyslela téma na další díl svého podcastu, který bude právě o festivalu. „Budete se divit, co vše se tady děje,“ lákala své fanoušky.

Monika si na sebe oblékla stříbrné šaty, které doplnila kabelkou a lodičkami ve stejné barvě. A nutno dodat, že pořádně vyčnívala z davu. Ve společnosti se bavila, vesele tančila a měla kolem sebe spoustu přátel.

Dorazí Binias do Varů i příští rok? Zatím se zdá, že na festival změnila názor, a tak nejspíš ano!

Zdroj: Autorský text, redakce Ansu, Expres, Super; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!