Monika Bagárová zveřejnila video malé Ruminky: Podle fanoušků je celá maminka

monika bagárová

Dcera Moniky Bagárové zanedlouho oslaví své třetí narozeniny. Usměvavá holčička si již v tomto nízkém věku získala mnoho sympatií a navíc i mnoho vlastních fanoušků, jak dokazují některé komentáře na sociální síti Instagram, kde se Monika svou dcerou ráda pochlubí.

Monika Bagárová patří k těm slavným maminkám, které nemají problém zveřejnit fotografie svého dítěte, což oceňují zejména její fanoušci. Vidět na fotkách nebo videích její rozesmátou a rozpustilou dceru Ruminku, mnohým z nich vždy zlepší i tu nejšpatnější náladu.

Ruminka roste jako z vody a dělá výrazné pokroky. Snaží se mluvit, zpívat a dokonce i tančit. Pokud jde o zpěv a tanec, malá se docela chytá a je vidět, že má smysl pro rytmus, což dokazují videa, která na sociální síti zveřejnila její hrdá maminka Monika.

A podobné video na sociální síť Instagram přidala Monika i před nedávnou dobou. ,,Prostě kočka,” napsala Monika k příspěvku, který odkazuje na nejnovější video se svou dcerkou, která letos v květnu oslaví své třetí narozeniny.  

Malá Ruminka je ve videu zachycena se dvěma culíky a je oblečená do růžového svetříku, který je doplněný o černou koženkovou bundu a černé džíny. Když ji její máma Monika začne natáčet, Ruminka dává ruce v bok jako správná žena. ,,Krásný den, lásko moje krásná. Co to znamená? Co to znamená toto?” ptá se Ruminky její máma. ,,Dělám pózu,” odpovídá roztomile holčička. 

A podle fanoušků její dcera boří internet a je naprosto dokonalá. ,,Celá maminka.. vždy ví jak se má před kamerou postavit,” napsala jedna ze sledujících. ,,Dělám pózu… Ta Ruminka jede pecky,” dodala další. ,,Já Ruminku prostě žeru. Jak vidím video s ní, tak vím, že se zasměju,” dodal další nadšený fanoušek. Několik fanoušků uznalo, že Ruminka je zkrátka celá maminka.

Zdroj: Instagram Moniky Bagárové, Autorský text; Náhledový obrázek: Ladislav Luppa/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!