Monika Bagárová v sexy overalu: Mnohé fanoušky poslala do kolen!

monika bagárová

Zpěvačka Monika Bagárová (29) patří mezi naše nejkrásnější zpěvačky. Nedávno sdílela fotografii v černém upnutém overalu, čímž poslala mnohé fanoušky do kolen!

Monika Bagárová není jen krásná, ale také nesmírně milá. To si uvědomuje i její početná základna fanoušků, která ji má o to radši. Na zpěvačce je ale vidět, že je velmi spokojená ve svém vztahu, který trvá už zhruba rok.

Není to tak dávno, kdy měla Monika zlomené srdce kvůli Makhmudovi Muradovi, se kterým má dceru Rumiu. To už je ale minulost a zpěvačka žije úplně jiný život s podnikatelem, který se jmenuje Leo Lekaj (32). Její spokojenost dokazují i její příspěvky na sociálních sítích.

Monika sdílela před několika dny fotografii v sexy černém overalu od českého návrháře Lukáše Macháčka. Její fotografie se setkala s tak velkým úspěchem, že ani sama Monika to nečekala a fanouškům za pozitivní reakce poděkovala.

„Jste nádherná žena, Moniko. A ještě k tomu máte skvělou povahu. Dnes je to vzácnost. Ať se Vám a celé vaší rodině daří,“ objevilo se pod příspěvkem od fanynky. „Právě jsem odpadla,“ psalo se v dalším komentáři. Celkem Monice pod příspěvkem vyjádřilo podporu více než 130 fanoušků a na fotce měla více než 20 tisíc „lajků“.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Ladislav Luppa/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!