Monika Bagárová už myslí na budoucnost své dcery: Zdědí zlato a nemovitost

Monika Bagárová

Devětadvacetiletá zpěvačka Monika Bagárová rozhodně ještě nemá důvod k tomu, aby řešila, co bude, až tu ona jednou nebude. Jedné věci se ale neubrání, a to budoucnosti své tříleté dcery Ruminky. A podle deníku Aha! má zpěvačka už jasno, co malá jednoho dne zdědí.

Monika a Ruminka si nyní užívají nového rodinného života po boku podnikatele albánského původu Lea Lekaje, se kterým Monika randí už téměř rok. Soužití s člověkem, který se živí pronajímáním nemovitostí, s sebou přináší jistý životní standard, ale i bez něj dokázala Monika svou dceru zabezpečit.

Nedávno se jí podařilo vybudovat jejich nový společný domov poblíž Brna, připomíná deník Aha!, odkud Monika pochází. Jestli bude jednou patřit právě Rumince, to je zatím otázka daleké budoucnosti, nicméně, jednu nemovitost dcerka jistě zdědí, jak zpěvačka prozradila v rozhovoru pro magazín Lifee.

Kromě toho by jí Monika také chtěla předat nějaké svoje zlato, které časem ještě víc stoupne na hodnotě. Šperky jsou něco, co je Monice velmi blízké, i když se jimi příliš neověšuje. Má ráda drobné šperky sportovní elegance, ale nebrání se ani šperkům výraznějším, když jsou vhodné k oblečení. Nedávno se stala ambasadorkou značky, která nabízí šperky všech cenových kategorií včetně diamantů.

S nimi je ale Monika opatrná, nedopřeje je ani své dceři, která je na takový luxus samozřejmě ještě moc malá. Jedny náušnice prý už ztratila, takže nyní Monika shání nové. „Měly by být andělské. Jednoduché, hezké. Myslím, že diamantové nepotřebujeme,“ řekla Monika v rozhovoru pro Lifee a dodala, že zlaté budou pro Ruminku ty pravé.

Zpěvačka svou dceru miluje nadevše, což velmi ráda dokazuje veřejně na sociálních sítích. „Každý den se těším na její úsměv, na to co nás spolu čeká, moje srdce se směje po jejím boku. Tak moc si uvědomuji, že mít zdravé dítě zdravou rodinu, lásku.. je ten nejcennější boží dar,“ napsala nedávno k fotografii Ruminky, která rozkošně objímala svého plyšáka.

Ačkoliv Rumia nejspíš netráví příliš času se svým tatínkem Makhmudem Muradovem, Monika jí spolu se svým novým partnerem dává spoustu lásky, kterou potřebuje. Kromě toho má Ruminka také milující prarodiče, takže jí v životě vůbec nic nechybí.

Zdroje: Autorský text, redakce; Aha!, Lifee; Náhledová fotografie: Ladislav Luppa/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!