Monika Bagárová se na módní přehlídku oblékla do černé. Sklidila kritiku za šaty i doplňky

Monika Bagárová

Zpěvačka Monika Bagárová se obléká velmi vkusně a od fanoušků dostává samé pochvaly. Tentokrát se na módní přehlídku oblékla celá do černé, ale fanoušky tím příliš neoslovila.

Při pohledu na outfit, který zpěvačka vynesla na pražský Fashion Week, se fanoušci rozdělili na dva tábory. Drtivá většina se však shodla na tom, že Monika už oblékla mnohem lepší kousky a sklidila kritiku za šaty i doplňky.

Monika Bagárová nesmí chybět na žádné módní akci. Často své sledující na Instagramu inspiruje zajímavými outfity na denní nošení, ale i extravagantními kousky, které si obléká na společenské akce. Tentokrát se pochlubila černými šaty a černými doplňky.

„Tak toto se trochu nepodařilo,“ napsala Monice sledující do komentářů. K ní se přidali i další. „Ty šaty jsou pěkné, ale vůbec k tomu nechápu tu kabelku, boty, rukavici a cop. Je to jako složené z pěti outfitů,“ napsala další žena.

Některým se však nelíbilo dokonce ani to, kde byla fotografie pořízená. „Lepší místo na fotku nebylo?“ napsal Zdeněk. Monika se rozhodla na tyto komentáře neodpovídat, ačkoliv si je určitě všechny přečetla. Našli se však i věrní fanoušci, kteří Moniku povzbudili. „Jste bohyně,“ pochvalovali zpěvačku.

Zdroj: Instagram Moniky Bagárové, Autorský text; Náhledový obrázek: Ladislav Luppa/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!