Monika Bagárová prozradila zvláštní strach dcery Ruminky

Monika Bagárová

Zpěvačka Monika Bagárová (29) často sdílí střípky ze svého soukromí na sociálních sítích. A právě tam nedávno prozradila zvláštní strach své dcery Ruminky, čímž pobavila své fanoušky.

Monika Bagárová je velmi úspěšná zpěvačka, podnikatelka a influencerka, i tak si ale vždy najde čas na svou dceru, se kterou tráví doslova každý volný moment. Před několika dny spolu vyrazily do přírody za zvířátky. Na výletě nechyběla ani Ruminčina babička s dědečkem.

Monika pobavila své sledující, když u fotografie, na které drží Ruminku vedle chlupaté lamy, přiznala, čeho se její dcera bojí. „Mamko, hlavně mě nedávej na zem všude jsou hovínka,“ popisovala zpěvačka dceřiny slova. „Jestli má malá z něčeho strach tak jsou to hovínka,“ uvedla se smíchem. A to spoustu fanoušků pobavilo.

„Tak to chápu, to znám taky,“ napsala Monice pobavená fanynka. Přidali se i další sledující, které zaujala zejména roztomilá Ruminka, která už má snad víc příznivců než její maminka.

Zpěvačka nedávno oslavila další pracovní úspěch, protože se její vlastní kosmetická značka začala objevovat v drogeriích. Kromě toho má spokojený vztah se svým partnerem Leo Lekajem, se kterým už vyrazili na nejednu společnou dovolenou.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Ladislav Luppa/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!