Monika Bagárová přiznala, že stále kojí dceru (3): Někdy i osmkrát denně!

monika bagárová

Zpěvačka Monika Bagárová (28) svou dceru Rumiu (3) bere jako parťačku, která ji doprovází na všechny pracovní akce. Nedávno však přiznala, že dceru stále kojí, nedokáže s tím totiž přestat.

Rumia je celá po mamince, navíc se ráda předvádí a je středem pozornosti. Jenže ji maminka stále kojí, a někdy mnohem více, než je potřeba.

„Rodina už se mnou o tom nemluví, protože ví, že je to zbytečný. Je to taková věc, se kterou bojuju jako máma. Já vlastně to kojení mám ráda, je to takové emoční spojení s dítětem a neumím to úplně rozseknout, abychom přestaly,“ prozradila o sobě v pořadu Mámy sobě.

To, že Monika bere Rumiu na všechny akce s sebou, pramení právě z kojení. Monika totiž nikdy nenechala dceru ani přespat u svých rodičů, protože ji údajně chtěla vždy nakojit. Dokonce s ní dcera byla i na prvním rande se svým současným partnerem Leonardem Lekajem. Toho si Rumia hned oblíbila.

 „Bylo období, kdy jsme byly čtrnáct dní doma, byly jsme nachlazené a Ruminka chtěla kojit třeba osmkrát za den. Já byla úplně hotová, protože to bylo každou chvilku. Tak jsem se na internetu dočetla jeden tip, vyzkoušela ho a ono to zafungovalo. Jenže jak jsem byla vyčerpaná a unavená, tak jsem to večer nevydržela a dala jí napít,“ vysvětlila.

Monice její bývalý partner Makhmud Muradov, s nímž se rozešla, pravděpodobně s péčí o dceru příliš nepomáhá. „Roky jsem se rozhodovala, jak opustit vztah. Nefungovalo to, nebylo to v pořádku. Já jsem pořád měla tendenci, že nemůžu odejít, když máme to dítě, že jí nemůžu vzít tátu,“ řekla v rozhovoru pro Evropu 2 zpěvačka, která Muradovi už jednu šanci dala, ale bohužel to nikam nevedlo.

Monika nedávno uspořádala Rumince narozeninovou oslavu, podle informací Expresu však Muradov nedorazil. Celkově se zdá, že se o svou dceru příliš nezajímá.

Zdroj: Pořad Mámy sobě, Evropa 2, Expres; Náhledový obrázek: Ladislav Luppa/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!