Monika Bagárová čelí kritice fanoušků kvůli tomu, že plánuje koncert v O2 areně

Monika Bagárová

Zpěvačka Monika Bagárová (29) patří mezi naše nejkrásnější zpěvačky, ale to rozhodně není všechno. Je velice milá úspěšná a má svou obrovskou základnu fanoušků. Někteří z nich se ale nedávno začali trochu bouřit.

Monika Bagárová nedávno oznámila, že bude mít svůj velký koncert v O2 areně. Ten proběhne v září roku 2024 a bude zrealizován k příležitosti zpěvaččiných 30. narozenin. Vstupenky lze zakoupit od 790 Kč, ty nejdražší vyjdou na 1 790 Kč.

„Ani nevím jak začít… O své velké show v O2 Aréně jsem tajně snila. Já sama ve svém nitru. Nikdy by mě nenapadlo, že by se tento nejtajnější sen, mohl stát skutečností. A je to tady! Cítím radost, respekt a obrovskou pokoru k celému dění,“ prozradila Bagárová svým fanouškům.

Ačkoliv zpěvačka dostala plno krásných zpráv, některým fanouškům se její rozhodnutí až tolik nelíbilo. Podle nich se zpěvačka ‚opičí‘ po Ewě Farne, jiní zastávají názor, že by bez pomoci Leoše Mareše koncert nedokázala zrealizovat a ani vyprodat.

Zpěvačka však má na svém Instagramu více než 940 tisíc fanoušků, O2 arena však má jen asi 20 tisíc míst. Není pochyb, že propagace Leoše Mareše jí pomůže, určitě by to však zvládla i svépomocí.

„Myslím, že o skromnosti je začít na malých scénách a zjistit, kolik lidí přijde. To, že Ewa Farna oslavila v O2 třicátiny neznamená, že to musí dělat každý. Třeba Tereza Mašková koncertuje hodně, teď byla v Lucerně, zpívá v muzikálu. To je podle mě ten správný směr. Pěkně po schůdcích nahoru,“ napsala sledující. Jenže Monika Bagárová rozhodně nezačíná, úspěšná je už mnoho let.

Věříme, že se zpěvačce vyprodat O2 arenu přece jen podaří a vytře tak všem nepřejícím lidem zrak.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!