Monika Absolonová o stěhování z Prahy: Až kluci odrostou, odstěhuju se na chalupu

Monika Absolonová

Zpěvačka Monika Absolonová (47) si ještě v době, kdy tvořila pár s hokejistou Tomášem Hornou (43), pořídila chátrající chalupu. Ta jí po rozchodu nakonec zůstala. Nyní zpěvačka pracuje na tom, aby byla připravena na dobu, kdy se sem odstěhuje.

Žít v Praze je skvělé pro pracovní i společenský život, málokdo zde však chce zestárnout. Čím dál častěji se lidé ve vyšším věku vydávají na své chalupy, kde tráví většinu volného času. A to nejspíš bude případ i Moniky Absolonové, která si to naplánovala dost podobně, ačkoliv v Praze žije v luxusní vile po svých rodičích.

Chalupa se ale zpěvačce zdá jako nejlepší volba pro stáří. „Až kluci odrostou, tak se sem natrvalo přestěhuji. Cítím, že tohle je místo, kde chci žít a zestárnout. Budu tady chovat zvířata a užívat si klidu,“ prozradila zpěvačka Blesku s tím, že aktuálně se soustředí na to, aby chalupa vypadala co nejlépe.

Monika je aktuálně single, práce na chalupě pro ni bez mužské pomoci tedy musí být poměrně náročná. Avšak zpěvačka je ráda, že jí nikdo neříká, co má nebo nemá dělat. Na chalupu se plánuje odstěhovat až v době, kdy budou její synové dospělí.

Monika trávila loňské Vánoce poprvé sama bez svých synů, což pro ni bylo velmi náročné a zároveň smutné. Nejspíš si i proto zatím vůbec nedokáže představit, že by na chalupě v současnosti trávila více času, tedy kromě odpočinku třeba v letních měsících.

Zdroj: Autorský text, redakce, Blesk, Expres; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!