Mohli skončit jako Diana: Harryho a Meghan pronásledovali autem agresivní paparazzi

Harry a Meghan vydali prohlášení, že se stali účastníky pronásledování po New Yorku, které podle jejich slov mohlo skončit katastrofálně.

Meghan Markle zazářila na večírku Ms. Foundation’s Women of Vision v New Yorku, kde přebírala cenu v ohromně drahých šatech. I se šperky stál její outfit v přepočtu 200 tisíc korun. Všechno vypadalo jako zalité sluncem, tedy dokud se nevydali z večírku pryč.

Začali je totiž pronásledovat novináři, kteří nehleděli na nic jiného, než na svůj cíl – Harryho a Meghan. „Toto neúnavné pronásledování trvalo více než dvě hodiny a málem vedlo k několika srážkám s ostatními řidiči, chodci a dvěma důstojníky NYPD (Newyorské policejní oddělení),“ prohlásil podle portálu The Cut mluvčí páru.

Harry a Meghan nepochybně chtěli upozornit na to, že mohli skončit jako princezna Diana (†36), kterou paparazzi pronásledovali v Paříži a právě těm se přisuzuje její smrt.

Zdroj: The Cut, CNN, Twitter; Náhledový obrázek: Prince Harry at the 2017 Invictus Games opening ceremony/Openverse Wikimedia Commons

error: Content is protected !!