Moderátorka Lucie Borhyová promluvila o stěhování do zahraničí

lucie borhyová

Snad nikdo si už nedokáže představit Televizní noviny bez moderátorské hvězdy Lucie Borhyové (45). Nicméně nyní se někteří fanoušci strachují, že má oblíbená moderátorka zaječí úmysly. Borhyová to uvedla na pravou míru a prozradila, jak je to s jejím stěhováním do zahraničí.

Lucie Borhyová k Televizním novinám na Nově neodmyslitelně patří. Jen málokdo si tedy umí představit, že by blondýnka z televize odešla. Oblíbená moderátorka se však netají tím, že miluje pobyt u moře. To je zřejmé i z jejího profilu na Instagramu, kam poměrně často přidává smyslné fotografie v plavkách z pláže. V poslední době si také lze všimnout, že známé osobnosti skupují v zahraničí nemovitosti jako divé. Není tedy divu, že se někteří fanoušci strachují, aby krásná blondýnka nevzala do zaječích.

A sama moderátorka tuto možnost nevylučuje. „Těším se, že jednou budu u moře trávit více času než jenom pár dnů o dovolené, protože jsem vyloženě mořský typ. Myslím si, že jsem se v minulých životech musela u moře narodit, protože miluji teplo, slunce, klima, mentalitu tamních lidí, atmosféru, náladu a tu jejich horkokrevnost. Ať je to Řecko, Itálie, Španělsko, nebo Portugalsko, jižní státy mám obecně moc ráda. Umím si proto představit, že bych se někam na jih jednou i přestěhovala natrvalo,“ nechala se slyšet pro Sedmičku. Zároveň prozradila, že když tvořila pár s řeckým podnikatelem a otcem svého syna, neměla ke stěhování z České republiky daleko. „Kdysi už jsem byla jednou nohou v Řecku. Přemýšlela jsem vážně nad tím, ale nakonec jsem se rozhodla, že zůstanu tady. Později se ukázalo, že jsem udělala dobře, protože vztah s otcem mého syna nakonec nevyšel. Věřím, že si osud vždycky najde cestu podle toho, jak to má být. Proto žádné věci nehrotím, neřeším a nechávám je volně plynout. Co přijde, to přijde,“ prozradila.

Tak uvidíme, jak se nakonec Borhyová rozhodne. Na druhou stranu ji tu nyní nejspíš drží vztah s partnerem – právníkem Michalem Smečkou. Před časem se navíc spekulovalo o tom, že by se moderátorka měla vdávat. Blesku pak přiznala, že by si veselku představovala právě v zahraničí: „Vždycky se mi líbila představa svatby v zahraničí. Taková ta romantická. Jít na pláži bosa, mít rozevláté šaty, vítr ve vlasech… Na druhou stranu bych tam nemohla pozvat úplně všechny nejbližší. Přece jen máme v rodině i starší lidi, a to by už třeba nemohli letět letadlem. Takže by ty svatby musely být asi dvě! Jedna tady, a jedna jen pro nás s partnerem.“

Zdroj: Autorský text, redakce, Blesk, Sedmička; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!