Míša Tomešová překvapila způsobem, kterým léčí svůj kašel: Tinktura z vlastní placenty

Herečka a zpěvačka Míša Tomešová (32) už několik týdnů bojuje s nepříjemným kašlem, který se rozhodla léčit všemi možnými způsoby. Dokonce vyzkoušela i tinkturu z vlastní placenty, ani ta ale nepomohla.

Pravý podzim už do Česka dávno dorazil, někteří kvůli němu ale bojují s nachlazením, které se ne a ne pustit. Mezi ně patří i Michaela Tomešová, která si na svých sociálních sítích postěžovala, že ji už dlouhé tři týdny sužuje kašel.

„Tento měsíc patří zatím k těm s největšími životními výzvami. Malinko mi zamotal plány nějakej bacil, ale je důležitý si před touhle jízdou odpočinout,“ napsala už před nějakou dobou na Instagram. Odpočinek si skutečně užila, protože její malí synové rádi řádí v kuchyni, takže jí přinesli snídani do postele.

Nachlazení se jí ale ani tak nepouští. „Jak je možný, že člověk může takhle strašně kašlat tři tejdny v kuse? Strašně mě to unavuje,“ postěžovala si v čekárně u doktora. „Zkoušela jsem vše – od tinktury z vlastní placenty přes bylinky po chemii. Nic,“ pokračovala Tomešová, která zmínkou o placentě některé skutečně překvapila. Tomešová si pravděpodobně svou placentu pro tyto účely nechala louhovat v alkoholu, která má poté mít léčivé účinky. Jak ale herečka vysvětlila, ani tento způsob léčby jí nepomohl.

Michaele tedy nejspíš nezbývá nic jiného, než se léčit pěkně postaru. Dnes si před cestou do práce dala dávku inhalace, aby se jí lépe dýchalo.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!