Překvapivě rychlá náhrada: Expřítelkyně Miraie Navrátila už randí s jiným

Mirai Navrátil

Teprve pár dní před vypuknutím vánočních příprav oznámil frontman jedné z nejoblíbenějších českých kapel, že se rozešel se svou dlouholetou přítelkyní, modelkou a hosteskou Michaelou Buschovou. Ta už za něj ale má podle všeho bleskurychlou náhradu v podobě fešného fotbalisty, se kterým během Vánoc dokonce odletěla na dovolenou do Thajska.

Ve svém rozlučkovém příspěvku s rokem 2023 nezapomněla Buschová zmínit, že i přesto, že pro ní loňský rok nebyl vždy procházkou růžovým sadem, do nového roku vstupuje s tím nejcennějším – láskou: „Rok 2023 nebyl snadný, ale přinesl mi to nejlepší. Mám tu nejlepší rodinu, přátele a lásku. Teď jen ať jsme všichni zdraví. Vzhůru pravou nohou do roku 2024“. Je tak zřejmé, že za vztahem se zpěvákem kapely Mirai, udělala tlustou čáru a znovu nalezené lásky si užívá plnými doušky.

Je jasné, že pro Miraie, který dle posledních informací zůstává prozatím single, se nejednalo o příjemné zjištění. Aby přišel na jiné myšlenky, obklopil se během vánočních svátků svou rodinou, která žije ve Frýdku-Místku. Jak před nedávnem sdělil redakci Extra, momentálně je zavalen prací, a my se tak můžeme jen domnívat, že v následujících týdnech vznikne nová skladba, která bude inspirována Miraiovým životem.

Stejně jako Buschová, i Mirai se rozhodl odcestovat do zahraničí. Nikoliv však do Thajska, ale na prosluněný ostrov Fuerteventura. Vyrazil sem se svým blízkým kamarádem, se kterým na svůj instagramový účet přidal i společnou fotografii s popiskem: „Mám tě moc rád. Vejlet ve dvou“.

I přesto, že spolu dnes již bývalý pár strávil dlouhé čtyři roky, a konec jejich vztahu by tak předpověděl jen málokdo, jejich láska je minulostí. Buschová se tulí k novému objevu a Mirai nejspíše pracuje na vydání dalšího alba, kterého bychom se mohli dočkat už letos.

Zdroj: Autorský text, redakce, Extra, Prima Ženy; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!