Miluše Bittnerová promluvila o kontroverzním vystoupení Patrasové: Chtěla jsem jí pomoci, nemívám nemocné hosty

Česká Marilyn Monroe, jak se této charismatické herečce a moderátorce přezdívá, promluvila o podivném vystoupení Dády Patrasové ve Snídani s Novou. Miluše Bittnerová prozradila, že se Dádě snažila ze všech sil pomoci, ale na takové situace není zvyklá.

Herečce a moderátorce Miluši Bittnerové se přezdívá Marilyn Monroe. Kyprá blondýnka před nedávnou dobou přijala atraktivní nabídku, a od té doby pravidelně moderuje víkendový pořad Snídaně s Novou, kde se před nedávnou dobou objevila i hvězda dětských srdcí, Dáda Patrasová, která nebyla v dobrém zdravotním stavu.

Navzdory lichotivé přezdívce, se moderátorka a herečka rozhodně necítí jako známá sexbomba. ,,Po ránu vypadám spíš jako Marilyn Manson. Obdivuji svého manžela, že na sobě nedává znát, že se bojí. Někdy se totiž bojím i sama sebe. Takže nevím, jestli si na to zvykl, nebo je mu to jedno. Marilyn Monroe zemřela v šestatřiceti letech, měla o dvacet kilo méně než já. Tak jsem zvědavá, jak dlouho mi ta přezdívka vydrží,“ přiznala Bittnerová.

Známá moderátorka se před nedávnou dobou vyjádřila ke kontroverznímu vystoupení Dagmar Patrasové, která podle mnohých nebyla v nejlepší formě, a vypadala jako kdyby se vzpamatovávala z kocoviny. Miluše Bittnerová si však s moderátorským kolegou Pavlem Svobodou s touto situací poradila s přehledem.

Patrasová po kritice tvrdila, že měla virózu a necítila se dobře. Nestává se často, aby moderátorka měla tak komplikované hosty, že by za ně musela mluvit. S Patrasovou však museli situaci zachraňovat. ,,Nemáme moc hostů, kteří mají virózu, přijdou do pořadu a my s kolegou Pavlem za ně musíme mluvit. Ale někdy se to stane a je to lidské. Naštěstí s kolegou rádi debatujeme a sami máme co říct. Jsme na témata připraveni, jsme vždy připraveni je řešit, ale nejsme v takových případech šťastní,“ přiznala taktně Bittnerová.

Zdroje: Aha, Expres; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY-SA 4.0)

error: Content is protected !!