Milovnice zvířat Lela Vémola čelí obrovské kritice za pravý kožich: Obdržela stovky sprostých nadávek

lela vémola

V rodině Karlose Vémoly je poslední týden pořádně živo. Nejprve musel známý bijec organizace Oktagon řešit odebrání jeho milované tygřice Ramby a teď se jeho manželka potýká se spory na svém instagramovém profilu. Do rozporu s fanoušky se dostala poté, co vynesla pravý kožich, který nepochybně pěkně hřeje, ale do jisté míry je v rozporu s její láskou ke zvířatům.

Nejen, že se proti četným hatům poměrně tvrdě ohradila, ale rovněž prohlásila, že outfity z pravé kožešiny upřednostňuje. Aby svým slovům dostála, uspořádala na svém Instagramu soutěž o kabát, vyrobený z lišky. Nejspíše očekávala, že její fanoušci projeví o nabízený a jistě hodnotný kousek zájem. Opak byl však pravdou. Lela Vémola si tímto krokem proti sobě poštvala nejen své obdivovatele, ale i ochránce zvířat.

Celou situaci se snažila vyřešit tak, že pod příspěvkem, na kterém je od hlavy až k patě zabalená do pravého kožichu, vypnula dočasně komentáře. O pár dní později však přidala video, v němž si nejeden divák povšiml, že má na sobě bundu, kterou zdobí pravě vypadající kožešinka.

I pod videem se okamžitě začaly hromadit odsuzující komentáře, na které se módu milující Slovenka rozhodla zareagovat: „Proč jíte maso? To vám nevadí, že se zabíjejí zvířata kvůli tomu, abyste měli plné břicho? Fakt už radši nic nepište, je to trapné.“. Dá se očekávat, že tímto gestem si proti sobě poštvala nejen milovníky zvířat, ale i masu holdující populaci.

Jedna z fanynek se rozhodla neuposlechnout její výzvu a napsala rozčileně vyznívající komentář: „Umím se uživit prací, která mě baví a naplňuje. Nemusím se prodávat, ani prezentovat nesmysly, abych se uživila. Se zvířaty nešmelím, mám je z útulku. Místo abyste se styděla a chytla se za nos, ještě útočíte na lidi, když s vámi nesouhlasí. Vy alibistko nesmyslná.“.

Mnoho dalších lidí se nebálo Lele Vémole dát svůj názor najevo mnoha sprostými slovy. Je jisté, že tímto činem u mnoha fanoušků skončila.

Zdroj: Redakce, autorský text, Expres, Žena Aktuálně; Náhledová fotografie: Show Jana Krause – public domain

error: Content is protected !!