Milostný trojúhelník pokračuje: Kolečko údajně zamířil chvíli po svatbě za Nesvačilovou

petr kolečko

Kdo si myslel, že se svatbou Petra Kolečka a Anety Vignerové uzavřel milostný trojúhelník, pak by se možná divil. Podle zdrojů netrvalo dlouho a Kolečko si to po svatbě zamířil opět za Denisou Nesvačilovou.

Snažit se pochopit chování Petra Kolečka by nejspíš dělalo problém i zkušenému psychologovi. Aneta Vignerová si oddechla, že konečně vyhrála boj o svého milého, ve skutečnosti však nemá vyhráno nic. Podle zdrojů z webu Extra.cz se Kolečko chvíli po svatbě vydal za Nesvačilovou.

„Bezpečně vím, že nám vyprávěla, že až do pondělí byl Petr s ní. A podle toho, co nám říkala a co vím dnes, tak už asi den od té svatby. Skoro se od ní nehnul. Taky dávali pro nejbližší přátele jednu společnou fotku za druhou,“ uvedl blízký zdroj Denisy pro Extra.cz.

Denisa Nesvačilová je do Kolečka s největší pravděpodobností pořádně zamilovaná, a jeho zvláštní chování jí dává pořádně zabrat. „Sice mu to zase odpustí, protože Petr si opět vymyslí nějaký nesmysl, jako že je to hra na Anetu, ale je to jedno z největších ponížení, která v tomhle vztahu zažila,“ dodal.

Trochu to vypadá, že si Petr Kolečko vzal Anetu Vignerovou jen proto, aby ji uklidnil a tak trochu si ji i pojistil. Samotný manželský závazek pro něj nejspíš moc neznamená.

Existuje také možnost, že se Aneta smířila s tím, že pokud si chtějí kvůli synovi nějaký kontakt udržet, tak budou ve vztahu tři. Aby to pro Kolečka nebylo tak jednoduché, alespoň si vydupala prstýnek. Tak by z tohoto trojúhelníku mohla alespoň na oko vyjít jako vítěz. Jenže jaká je realita? To se nejspíš dozvíme v následujících dnech.

Zdroj: Extra, Blesk; Náhledový obrázek: Maximilian Bühn/Wikimedia commons CC-BY-SA 4.0