Milostný trojúhelník nekončí: Kolečko si i po svatbě posílá zamilované zprávy s Nesvačilovou

Petr Kolečko začal milostný trojúhelník, ve kterém oběma ženám lhal, minulý rok v létě. Jeho sousedé nyní potvrdili, že si Denisu Nesvačilovou a Anetu Vignerovou udržoval ve vztahu současně. Pouze Aneta Vignerová netušila, co se za jejími zády děje. 

Autor seriálu Iveta zřejmě vyřešil vztahové drama, do kterého se v uplynulém roce zamotal. Jeho svatba s Anetou Vignerovou byla pro mnohé překvapením. Nové informace však naznačují, že se ve skutečnosti do poslední chvíle jistil, a stýkal se s oběma ženami najednou. O jejich vztahu nyní promluvila jedna z Kolečkových sousedek. Všichni z bytového domu si prý všimli, že známé krásky u něj mají dveře otevřené. 

„Aneta Vignerová se mnou byla několikrát ve výtahu, myslím, že to bylo v lednu. Ale pak, asi za dva týdny, jela do stejného patra zrzka se psem, ale já jsem nevěděla, kdo to je, já ty herečky neznám, a ani jsem nevěděla, že je to herečka. Prostě jsem si všimla, že je tam další holka se psem, protože v tomhle paneláku jsou skoro samí lidé našeho věku, tedy důchodci,“ potvrdila pro Expres sousedka Petra Kolečka.

To ale není všechno. Scenárista si prý do poslední chvíle nechával otevřená zadní vrátka. Několik kolegů Denisy Nesvačilové potvrdilo, že se chystal oženit i s ní. „Svatba s Denisou se měla konat, měli už domluvený termín. Byla naplánovaná na 27. května a kolegové měli dostat pozvánky, vědělo o ní více lidí,“ potvrdil pro deník Blesk zdroj z hereččina okolí.

Ani po svatbě s Anetou Vignerovou nemůže Kolečko svou druhou lásku zapomenout. Kolega Denisy Nesvačilové prozradil, že jsou spolu stále v intenzivním kontaktu. „Petr je do Denisy stále zamilovaný. Píše si s ní i po svatbě. Posílá jí zamilované zprávy, posílá jí srdíčka, prostě vše, co patří k zamilovaným zprávám,“ uvedl kolega.

„Kamarádům říkal, že si Denisu vezme, aby ji očistil od té ostudy. Nikdo nečekal, že si místo ní vezme Anetu. Úplně ztratil kontakt s realitou, je mu jedno, co se kde píše, prostě si Anetu vzal, jako by si šel do obchodu koupit pečivo,“ prozradila další kolegyně Denisy Nesvačilové pro Expres. Zdroje z okolí tohoto divokého páru navíc naznačují, že ani svatbou milostný trojúhelník neskončil, a napětí mezi nimi bude zřejmě pokračovat i v budoucnu. 

Zdroje: Expres, Blesk

error: Content is protected !!