Milionové dluhy, vydírání a žaloby. Jaromír Soukup se potýká s obrovskými problémy

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup si dle zveřejněných příspěvků užívají v luxusu. Pravidelné dovolené v zahraničí a drahé dárky jsou zřejmě jen pozlátko. Ředitel televize Barrandov má totiž dle nejnovějších informací na krku milionové dluhy.

Podle médií podal Jaromír Soukup už potřetí v krátké době insolvenční návrh. Portál Mediaguru.cz zveřejnil článek o tom, že jeho společnost Médea dluží celkem 30 milionů korun. Z toho 12 milionů tvoří dluhy pro Českou televizi, u které si v minulosti objednal reklamní a sponzorské upoutávky.

Dalších 18 milionů dluží za podobné služby společnosti Media Club, která je spojována s ředitelem TV Prima Markem Singerem a Vladimírem Pořízkem. Podání k insolvenčnímu soudu obsahuje i další překvapivé informace. K pozadí sporu mezi dotčenými stranami se vyjádřila firma Jaromíra Soukupa. Věřitelé prý v návrhu požadovali odebrání nejen soukromého majetku Jaromíra Soukupa, ale i jeho dcery Natálie. Toto jednání bylo později označeno za vydírání.

Partner Agáty Hanychové se touto situací cítí dotčen a tvrdí, že může poškodit jeho dobrou pověst podnikatele. Rozhodl se proto podat na navrhovatele konkurzu trestní oznámení pro pomluvu a vydírání. Není to poprvé, co se společnost Médea ocitla v takové situaci. Problémy s dluhy měla již v minulosti, ale nakonec se jí je podařilo včas uhradit.

Krátce před narozením své druhé dcery Rozárky, kterou Agáta Hanychová zanedlouho přivede na svět, musel Jaromír Soukup řešit velkou nepříjemnost. Kromě dluhů musí řešit i různé soudní tahanice a návštěvy advokátů. V době, kdy se musí starat o rodinu, to pro něj a Agátu rozhodně není dobrá zpráva.

Zdroj: eXtra.cz, Šíp, iDNES.cz; Náhledový obrázek: Instagram Jaromíra Soukupa- se svolením

error: Content is protected !!