Michal Nesvadba se nevzdává: Po fiasku s O2 arénou se vrací na televizní obrazovky

Michal Nesvadba

Michal Nesvadba (66) se před několika měsíci rozhodl pro velkolepou akci v pražské O2 aréně, která skončila dřív než začala. Herec se ale nevzdává a startuje nový projekt. Vrátí se na televizní obrazovky!

Michal Nesvadba se bude od 8. ledna od 17 hodin objevovat na ČT:D ve svém vlastním pořadu nesoucí název Michal ví, co na sebe. Bude se jednat o třináctidílný seriál určený pro děti.

„Co si vzít na sebe, když je ráno ještě zima a odpoledne bude teplo? Co na hřiště? Na doma, na procházku? Jak se barevně sladit, jak o oblečení dbát, jak překvapit okolí a jak se ozdobit? Na vše odpoví Michal Nesvadba a jeho parťáci v kontaktní groteskní show o oblékání,“ píše Česká televize v anotaci.

Podle všeho se bude jednat o velmi zábavný pořad, který si nejmenší diváci jen tak nenechají uniknout. Michal se v pořadu skutečně vyřádí, což poodhalil fanouškům i ve svých Insta Stories. K ruce už nebude mít Františka s Fanynkou jako dřív, tentokrát mu bude asistovat vysavač připomínající příšerku a papírové šaty.

Zdroj: Autorský text, redakce; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia CC BY-SA 4.0

error: Content is protected !!