Nesvadba si postěžoval, že jeho akci nebylo věnováno dost reklamy a zájmu. Leoš Mareš mu přitom vše platil ze svého

Michal Nesvadba

Michal Nesvadba plánoval obrovskou akci v O2 areně, která měla být skutečně velkolepá, ale také úplně poslední. Ta se nakonec kvůli malému zájmu zrušila a Michal se nyní definitivně zbavil reklamních letáčků, které byly kvůli akci vyrobeny.

Během toho, co sypal létáčky do popelnice si postěžoval, že je škoda, že jeho akci nebyla věnována dostatečná reklama, zájem a péče jako jiným. Tím pravděpodobně narážel i na Leoše Mareše, který mu s akcí pomáhal a měl na starosti marketing.

Pokud by to byla pravda, tak by to působilo poměrně nevděčně, jelikož sám Leoš prozradil, že na tuto akci platil všechno ze svého – a pravděpodobně to nebyly nízké částky. Leoš to udělal jen proto, že má Nesvadbu a jeho tvorbu rád a chtěl mu pomoct jeho akci zrealizovat. Zdá se, že Michalovi to podle jeho slov nepřipadalo dost velkorysé. Sám údajně náklady neměl.

„Snažil jsem se Michalovi pomoci s maximální péčí. Investoval jsem do té show svoje velké prostředky, ale rád jsem to pro něj udělal. Michala celý život obdivuji. Mrzí mě, že se projekt nepodařil. Nebyl o něj takový zájem, jak jsme čekali, ale to se stává. Nejdůležitější pro mě bylo, že Michal nenesl žádné náklady s pořádáním akce. Veškerou ztrátu, spojenou se zrušením show v O2 aréně, jsem platil sám. Michalovi každopádně držím palce, aby našel třeba jiný způsob realizace svého nápadu, který je prostě skvělý,“ vysvětlil moderátor deníku Expres.

Nesvadba sdílel video na sociálních sítích, na kterém jde k popelnici a vyhazuje do ní letáčky. Zanedlouho se mu ale ozvalo plno fanoušků s tím, že je to velká škoda. O letáček s jeho podpisem by totiž měli velký zájem. A tak se Michal do popelnice zase vrátil a několik letáčků si vzal zpátky. Zájem fanoušků mu totiž po nevydařené akci určitě udělal velkou radost.

Zdroj: Redakce, autorský text, Expres; Náhledová fotografie: David Sedlecký/ Wikimedia CC BY-SA 4.0

error: Content is protected !!