Akci Michala Nesvadby v O2 areně nahradí koncert Marie Rottrové (81): Zpěvačka si účtuje nejméně

Marie Rottrová

Herec Michal Nesvadba plánoval v O2 areně obrovskou akci, kterou mu pomáhal plánovat i moderátor Leoš Mareš. Netrvalo dlouho a Nesvadba oznámil její zrušení, protože o ni nebyl dostatečný zájem.

Ačkoliv to herce velmi mrzelo, plánovanou akci v O2 areně musel zrušit. Prodalo se jen velmi málo vstupenek, které by údajně nepokryly ani ty nejdůležitější náklady na provoz akce. Přece jen pronájem O2 areny nejspíš není nic levného.

Michal Nesvadba měl však nejspíš nereálné požadavky. Tak například lístky 1. kategorie by stály pro dospělého 1990 Kč a pro dítě 1290 Kč. Není pochyb, že herec mohl cenu vstupenek snížit, to však neudělal a rovnou celou akci zrušil.

Akce měla proběhnout 28. prosince 2023 a O2 arena musela najít někoho, kdo v tento den vystoupí místo Nesvadby. Nakonec to bude zpěvačka Marie Rottrová (81), která si účtuje nejméně. Dokonce méně než Ewa Farna nebo Dara Rolins, píše deník Expres.

Cena vstupenky na koncert Marie Rottrové začíná na 990 korunách, takže je dvakrát levnější než akce Michala Nesvadby. Možná, kdyby si i herec nastavil podobnou cenu, tak by sklidil úspěch.

Zpěvačka zve všechny své fanoušky na koncert nesoucí název „Jedno velké děkuji“, který má být náhrada za koncert k příležitosti 80. narozeniny zpěvačky, který byl zrušen v období covidové pandemie.

Zdroj: Autorský text, redakce; Expres, Blesk, O2 arena; Náhledová fotografie: Luděk Kovář/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!