Michaela Ochotská předvedla svou postavu v plavkách a vlezlými komentáři od mužů se to jen hemžilo

Michaela Ochotská

Bývalá moderátorka Michaela Ochotská (38) si umí užívat života. S chutí to dokazuje na svých sociálních sítích, kde často a ráda předvádí svou perfektní postavu. Téměř pokaždé ale kvůli svým fotografiím musí číst vlezlé komentáře od fanoušků mužského pohlaví.

Michaela Ochotská už sice moderátorku nedělá, i tak má ale stále spoustu fanoušků, kteří s radostí sledují každý její nový příspěvek. To se stalo i nedávno, když se pochlubila tím, jak tráví poslední letní dny.

Na fotografii, kde si Ochotská užívá vody a sluníčka zároveň ukazuje svou postavu v plavkách, což mnoho mužů nenechalo klidnými. Netrvalo dlouho a pod fotografií začaly přibývat vlezlé komentáře.

„Nádherná ženská, moc sexy zadeček,“ vzkázal Michaele fanoušek, který se ale odpovědi bohužel nedočkal. „Nádherné pozadí,“ napsal další. „Na ten zadek by byl třeba zbrojní pas, jak je nebezpečný,“ zněl názor dalšího sledujícího. Ochotská nereagovala na žádný z nich.

Jelikož se modelka Simona Krainová nedávno přidala na platformu OnlyFans, kde za poplatek ukazuje své odvážné fotografie, fanoušci Ochotské si začali přát, aby si tam účet založila také. Jeden z nich neváhal a zeptal se, jestli by si jej přece jen nechtěla založit. „Utratil bych tam kvůli vám snad celou výplatu,“ dodal fanoušek. Na to ale Michaela měla jasný názor. „Nechci,“ odepsala.

Michaela chodí často do fitka a na své postavě pořádně dře i přesto, že spoustu času věnuje svému synovi. Může se tak v téměř čtyřiceti letech pyšnit postavou, kterou mnohdy nemají ani o dvacet let mladší ženy.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!