Michaela Kuklová vyrazila se synem na Maledivy a vzpomíná na Jiřího Pomejeho: Naposledy tam byla s ním

michaela kuklová

Herečka Michaela Kuklová (55) vyrazila se svým synem Romanem(14) na Maledivy, kde si zavzpomínala na svého bývalého manžela Jiřího Pomejeho (✝54).

Michaela Kuklová si po více než 27 letech znovu dopřála luxusní dovolenou na Maledivách, kam s sebou vzala svého syna Romana. Na svých sociálních sítích se podělila o několik myšlenek, které jí poslední dobou běhají hlavou.

„Ryby se třemi tečkami jsou tady pořád, stejně jako žraloci černoploutví. Stejné bungalovy, restaurace, jen tehdy jsem tu byla s Jirkou a dnes jsem tady se synem. Silně mě to tu vrací do minulosti a někdy i dojímá,“ napsala.

Michaele se ale za těch mnoho let podstatně změnil život. Léčila se víc než tři roky z zákeřné rakoviny, která ji naučila vnímat věci ve svém životě jinak – především si vážit naprostých maličkostí.

„Romi se nejraději koupe na pláži z videa, na kterou jsme tenkrát byli líní chodit. Zato dnes křižuji ostrov, aby mi nic neuteklo. Všechno si prohlížím tak, jako by to bylo naposledy. To jsem tehdy ještě neuměla, vážit si a intenzivně vnímat vše krásné, co můžu zažívat. Kdyby radost měla křídla, tak mi snad ani nedovolí přistát,“ pokračovala herečka, která je z dovolené naprosto nadšená.

My z redakce krásné herečce přejeme, aby si dovolenou v ráji užila naplno a odpočinula si jak fyzicky, tak i psychicky!

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Jindřich Nosek/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!