Měli letět na dovolenou, místo toho se oženil: Denisa Nesvačilová promluvila o plánech s Petrem Kolečkem

Milostný trojúhelník v českém showbyznysu nakonec skončil svatbou a opuštěnou milenkou. Ta nedávno prozradila, že svatba se konala 24 hodin poté, co měla odletět se scenáristou na společnou dovolenou. A na povrch vypluly i detaily, například jak ošklivě před samotnou svatbou mluvil o matce svého dítěte.

Scenárista nového seriálu Iveta už nějakou dobu doslova podváděl matku svého syna, modelku Anetu Vignerovou, a zároveň i svou novou partnerku, herečku Denisu Nesvačilovou. A zdá se, že Denise o své předchozí přítelkyni řekl dost nechutné věci.

,,Podle soukromých zpráv, které jsme měli možnost vidět na vlastní oči, se Kolečko opravdu neštítí ničeho,“ píše týdeník Sedmička. Podle jejich článku scenárista Nesvačilové uvedl jako důvod rozchodu s Vignerovou modelčino opilecké řádění a vykreslil ji téměř jako odpad společnosti s pokřiveným vztahem k sexu.

Později však herečce vysvětlil, že se k brunetce musel vrátit kvůli synovi, i když to pro něj bylo strašné utrpení. O něco později ji však prosil, aby se vrátila a dala mu ještě jednu šanci. Nebylo to však definitivní, tajně se také znovu scházel s Anetou.

Nakonec zasadil Nesvačilové krutou ránu, a to těsně před jejich odletem na společnou dovolenou. ,,Asi dvanáct hodin před odjezdem na romantickou dovolenou do Atén mi napsal, že se mu tam nechce, že neví, co bude dělat, a že potřebuje pár dní o samotě, protože je toho na něj moc,“ prozradila Denisa v jednom ze svých rozhovorů, jak uvádí Super.cz.

To ale nebylo všechno. ,,Čtyřiadvacet hodin poté, co jsme měli odletět, se oženil se svou bývalou partnerkou, o které ještě před pár dny mluvil velmi ošklivě,“ prohlásila šokujícím způsobem, jak píše deník Blesk. Jak dodala, velmi ji bolelo, když viděla, jak do ní všichni kopou. Na druhou stranu je prý ráda, že se takového muže zbavila.

Zdroje: Sedmička, Super.cz, Blesk; Náhledový obrázek: Show Jana Krause/ Wikimedia commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!