Meghan Markle se nevzdává: Uzavře multimilionovou smlouvu, snaží se tím prý získat zpět hlavně své sebevědomí

Meghan Markle (42) a princ Harry (39) nedávno zažili velký trapas, když s nimi společnost Spotify rozvázala smlouvu. Kromě toho, že přišli o spoustu peněz, utrpělo zejména jejich ego.

Údajně to byla právě lenost, kvůli které přišli Meghan a Harry o pořádný balík peněz. Manželé nečekali, že budou muset tvrdě dřít, aby se v Hollywoodu prosadili, ale skutečnost je jiná. Po rozvázání smlouvy se Spotify se objevovaly zprávy o tom, že je jeden z vedoucích pracovníků platformy označil za podvodníky. Spotify a dokonce i Netflix poté uvedli, že je překvapilo, jak málo produktivní manželé jsou.

Povídalo se také o tom, že se Meghan příliš nepodílela na podcastu Archetypy. Téměř vše za ni dělali jiní lidé. Pro Meghan byla celá situace poměrně dost ponižující, ačkoliv si za to mohla sama. Nejspíš i proto se rozhodla zabojovat a získat zpět své sebevědomí jinak. To se jí podařilo u společnosti Audible, což je konkurence společnosti Spotify. Tím ale možná společnost Spotify naštve ještě víc.

Meghan Markle má podle deníku Mirror získat úspěšnou multimilionovou smlouvu, kterou má s Audible brzy podepsat. „Říká se, že z toho bude mít obří honorář, a to ještě větší, než ty miliony od Spotify. A Meghan je nadšená, že bude ve společnosti Michelle a Baracka Obamových, kteří s Audible podepsali smlouvu na několik let minulý rok,“ řekl zdroj deníku Mirror.

Zdá se, že se Meghan skutečně nevzdala a hodlá získat svou spolupráci snů. Je však jisté, že bude muset pracovat mnohem víc, než byla doposud zvyklá a napravit si svou pověst líné a nespolehlivé ženy.

Zdroj: Redakce, autorský text, Mirror, CNN, The Times; Náhledová fotografie: Northern Ireland Office/Wikimedia Commons (CC BY 2.0)

error: Content is protected !!