Meghan a Harry pociťují zklamání: Hollywoodská smetánka se k nim otočila zády, nikdo s nimi nechce mluvit

Vypovídají o tom informace, kdy se vévoda a vévodkyně neobjevili na narozeninové oslavě Oprah Winfrey, kde se sešla celá hvězdná hollywoodská společnost. To zarazilo všechny ostatní, kteří vědí, že Harry a Meghan byli s Oprah dobří přátelé.

Americká megastar Oprah Winfrey oslavila 29. ledna své 69. narozeniny ve velkém stylu. Poblahopřát jí přišly Sharon Stone, Jessica Alba, Jennifer Lopez, Kim Kardashian a mnoho dalších významných hostů. Mezi gratulanty však chyběla dvě jména – Meghan a Harry, což je přinejmenším zvláštní, protože jsou sousedé. 

Šance Meghan a Harry prosadit se mezi hollywoodskou smetánkou se vytrácejí, tvrdí některá americká média. A prý si za to mohou sami. Objevily se také náznaky, že některé celebrity zřejmě nechtějí riskovat blízký kontakt s Meghan a Harrym, protože netuší, jak daleko by mohly zajít v odhalování detailů z jejich soukromého života.

Pokud by prý opravdu chtěli patřit mezi hollywoodskou elitu, měli by větší šanci, kdyby mlčeli, ale oni ji promarnili tím, co o životě v královské rodině vyprávěli v televizních rozhovorech a v seriálech. Podle britské komentátorky Nile Gardinery se Meghan a Harry stali ve Spojeném království vyvrheli. Ačkoli přesný důvod, proč nebyli na Oprahině večírku, není znám, existují silné názory, že Hollywood už na ně nemá náladu.

To, že Meghan a Harry chyběli na hvězdném večírku Oprah Winfrey, je prý jasným znamením, že jejich popularita v USA rapidně klesá. Svědčí o tom i průzkum časopisu Vanity Fair, podle kterého je královna Camilla, choť krále Karla III., mezi Američany daleko oblíbenější než samotná vévodkyně Meghan.

Zdroj: The MirrorVanity FairNewsweek; Náhledový obrázek: Prince Harry and Meghan Markle/Openverse Wikimedia Commons