Megan Fox (37) nafotila téměř nahé snímky v lese: Některé fanoušky tím až pobouřila

Megan Fox (37) nafotila sérií snímků v lese, na kterých příliš oblečená není. Téměř nahá herečka zamotala hlavu nejen fanouškům, ale i svému snoubenci, se kterým si před nedávnem prošla velkou krizí.

Megan Fox své fanoušky často překvapuje tím, co si obléká. To, že se nebojí ukázat své přednosti v odvážných šatech, není žádnou novinkou. Tentokrát však nafotila svůdné snímky v lese, kterými možná až pobouřila některé fanoušky.

Megan nejspíš čekala samou chválu na své tělo, které má v 37 letech dokonalé. Spoustě fanouškům se však její chování příliš nelíbí. „Matky se takhle nechovají. Mysli na své děti,“ napsala jí jedna sledující. Jen s tímto komentářem souhlasilo dalších 77 lidí.

Megan se na fotografiích skoro až mazlí s kmenem stromu, na kterém vznikly skutečně svůdné fotografie. „Les je můj nejstarší přítel,“ stálo v jejím popisku. Sama k fotografiím tedy téměř nic nenapsala a nechala volný průběh tomu, jak budou fanoušci na snímky reagovat.

Její snoubenec měl však na fotografie jiný názor. „Jestli takhle vypadá šelma, rád se nechám rozsápat!“ napsal do komentářů své milé, kterou přitom před nedávnem podvedl.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledový obrázek: Spc. Ethan Ford U.S. ARMY GARRISON YONGSAN/Public Domain

error: Content is protected !!