Martina Pártlová se zasnoubila s Josefem Vařekou v přímém přenosu: Prsten nedostala

Tohle asi nikdo nečekal. Teda spíš, nebude čekat. Premiérový díl pořadu 7 pádů Honzy Dědka se bude vysílat na televizi Prima zítra ve 21:35, ale tu nejdůležitější část už můžeme vidět dnes. Honza Dědek na svém Instagramu sdílel krátké video, kde je zachycena žádost o ruku.

„A co svatba?“ ptá se moderátor Martiny a Josefa. Ten se chvílí zamyslí, načež odpoví, že svatbu nestihli ještě před početím jejich dcery Stelly, které jsou dnes už dva roky. Dodal, že v rámci početí by to nemělo smysl, protože to by nemohl být žádný mejdan. Narážel tak na Martininu kamarádku Nikol Leitgeb, která se vdávala těsně před porodem druhé syna.

„Jedinej já a její táta jsme se tam zdělali,“ podotkl Josef s tím, že takovou svatbu by zřejmě nechtěl. Honza Dědek zmínil, že jejich dceři už jsou dva roky, což je od početí dost daleko. Zmatený Josef zprvu trochu koktal, než se Dědka zeptal, co teda má dělat. „Požádat o ruku?“ nabízí mu Dědek. Je vidět, že Martina je z celé diskuze trochu nesvá, dokonce k tomu po celou dobu nic neřekla.

„Vezmeš si mě?“ zeptá se najednou Josef. A podle toho, co píše televize Prima na svém Instagramu, Martina řekla ano. Žádost ale proběhla bez prstenu a takové té romantiky, ale Josef je tvrdý rocker, tak třeba mu to Martina odpustí. Pod videem se objevilo několik gratulací, příspěvek na svém profilu sdílela i Martina, tak musíme doufat, že žádost je platná.

Jak to celé dopadlo, se můžete podívat sami zítra po půl 10. večerní.

Zdroje: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Jindřich Nosek (NoJin)/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!