Martin Zounar apeluje na rodiče: Hlídejte si děti. Pod kola mu spadly dvě děti na koloběžkách, naštěstí se nikomu nic nestalo

Herec Martin Zounar se během vánočního setkání herců ze seriálu Jedna rodina svěřil redakci webu Expres s velmi nepříjemným zážitkem. Pod kola mu spadly dvě šestnáctileté děti, které si užívaly jízdu na koloběžce. Jenže v té době byl v Praze na Národní třídě u divadla, kde se to stalo, sníh. Děti to ale neodradilo a klouzání kol na sněhu pro ně bylo velkou zábavou.

Martin zrovna sednul do auta, ale nějakým způsobem počítal s tím, že se to může stát. Proto se také hned nerozjel. Jinak se mohlo stát velké neštěstí. Během rozhovoru s redaktorkou Expresu odbočil a apeloval na rodiče, aby na svoje děti dávaly pozor, a také koloběžkářům a ostatním účastníkům silničního provozu na dvou kolech doporučil, aby svoje dopravní prostředky nechali schované až do jara.

„Většinou máme mít na kolech helmy, na motorky máme mít řidičák, jste účastníci silničního provozu. Tady se válí kola u aut, u sloupů, všude. Jedou na tom i tři lidi, úplně ožralí a jedou a v protisměru,“ rozpovídal se Martin o problematice, která trápí většinou velká města. „Prosím vás, alespoň od října do dubna to dejte do p*dele. Lidi se bojí jezdit na sněhu autem, natož na koloběžce a na kole. Jedná se o to, že to dítě by třeba mohlo být vaše a jak to pak budeme řešit, když ho zabiju?“ ptá se zoufale herec. Ještě všem popřál hezké Vánoce.

Možná si teď říkáte, co má Martin společného s nováckým seriálem Jedna rodina? Martin v něm totiž bude hrát. Zahraje si po boku Filipa Blažka, který je jeho velký kamarád a kolega z divadla. TV Nova zveřejnila video ze společného setkání herců stávajících i nových, mezi kterými je například i Vašek Matějovský, Vincent Navrátil nebo Patricie Pagáčová. Konkrétně Martin si v seriálu střihne roli trenéra kajakáře, svérázného bývalého reprezentanta, který nemá moc rád ženy. Jak si Martin a ostatní povedou, se můžete přesvědčit od 2. ledna 2024, od kdy na televizních obrazovkách poběží premiérové díly, píše v článku TV Nova.

Zdroje: Autorský text, redakce, Expres, Tv Nova; Náhledová fotografie: Show Jana Krause/Openverse Wikimedia Commons

error: Content is protected !!