Martin Prágr ze StarDance polekal fanoušky svatbou: “Řekla ano,” napsal k fotografii s maminkou

Martin Prágr

Tanečník Martin Prágr (29) umí své sledující pořádně zaskočit. Na svůj Instagram totiž umístil svatební fotografii, na níž se tiskne k neznámé starší ženě. Leckdo by si pomyslel, že byl jedním ze svatebčanů na svatbě své příbuzné či kamarádky, kdyby k příspěvku nepřipsal tajemnou větu: „Řekla ano.“ Jeho fanoušci se okamžitě začali strachovat, že poslal k vodě svou půvabnou přítelkyni Anetu a za manželku pojal pro ně cizí ženu. Účastník reality show Survivor ale záhy vše osvětlil, když prozradil, že jen vdával svou maminku.

Stálice oblíbené taneční soutěže StarDance se letos divákům představila zcela v odlišném světle, když kývla na účast v boji o přežití, kde i díky svému pohybovému nadání patřila k žhavým adeptům na vítěze celé show. Nakonec oheň nadaného tanečníka vyhasl dřív, než došel k branám finále. Prágr musel soutěž opustit, a usednout tak na místa určená porotcům, kteří již tento týden svými hlasy rozhodli o vítězi. O práci ale Prágr rozhodně nouzi nemá, neboť už pilně trénuje na start v pořadí již 13. řady StarDance, ve které se letos představí po boku herečky Marty Dancingerové, známou z dobového seriálu Zlatá labuť.

Opět aktivní je i na svých sociálních sítích, kde se nedávno pochlubil nečekanou fotografií ze svatby, která u jeho sledujících vyvolala nemalý rozruch. Fanoušci Prágra se totiž obávali, že se tanečník po svém návratu z Dominikánské republiky stihl už rozejít se svou partnerkou Anetou a oženit se s neznámou ženou. Prágr však jen vdával svou mladistvě vyhlížející maminku a o svatbě se hned ten den rozpovídal i pro TV Nova: „Máma má dnes svatbu. Užívám si to extrémně. Bylo krásné vést ji k oltáři. Tady si člověk uvědomí, že ten život je krásný a někdy řešíme zbytečnosti,“ myslí si tanečník.

Pod příspěvkem se okamžitě mimo překvapených reakcí začaly hromadit i gratulace a rovněž otázky, kdy Prágr plánuje požádat o ruku svou půvabnou přítelkyni, která je šéfredaktorkou lifestylového webového portálu a v minulosti pracovala jako redaktorka pro CNN Prima News. Zásnuby mají nejspíše nějaký ten měsíc ještě čas, neboť sympatický pár je spolu teprve od minulého roku.

Během rozhovoru Prágr rovněž zavzpomínal na jejich seznámení, které proběhlo, když v loňském roce účinkoval spolu s modelkou Ivou Kubelkovou v soutěži StarDance: „Any jsem pozval na generální zkoušku StarDance. S Ivou Kubelkovou jsme dotančili náš první tanec a šli jsme na potítko k Markovi, který mi neustále kladl otázku, zda já mám nějaký vztah. Iva se to vždy snažila zamluvit, ale Markovi to nedalo a naposledy se mě zeptal: ‚Tak co, Martine, máš ty partnerku?‘ ‚Any seděla v publiku a měli jsme spolu zrovna takové to období, kdy jsme si ještě neřekli, jestli spolu chodíme. A tak jsem odpověděl: ‚Myslím, že ASI mám.‘ ‚Přede všemi diváky jsem naprosto zazmatkoval a nevěděl, co říct. Ale po generálce Any přiběhla a já se zeptal: ‚Tak když už nám to ten Marek tak otevřel – mám tedy partnerku?‘ Odpovědí mu bylo jasné „ano“.

Zdroj: Autorský text, redakce Ansu, Expres, Super; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!