Martin Hofmann o svém vzhledu: Zestárl jsem tak o 3-5 let. Ale pouze za rok!

martin hofmann

Herec Martin Hofmann (45) se svým fanouškům svěřil se zvláštními pocity. Sám si totiž myslí, že během jednoho roku zestárl o 3 až 5 let.

Martin Hofmann patří mezi nejoblíbenější herce současnosti. Fanoušky spolehlivě pobaví a fanynky z něj šílí. Sám herec se však v poslední době evidentně soustředí na své negativní stránky.

Oblíbený herec se fanouškům totiž svěřil že vypadá, jako by měl těžký rok. Sám už ale nenapsal, jestli jej skutečně měl. Takové přiznání bychom od něj ale nemohli čekat, protože Hofmann si velmi střeží své soukromí.

Na svém Instagramu sdílel dvě fotografie, ke kterým napsal zvláštní popisek. „Tyhle dvě fotky od sebe dělí přesně 12 měsíců. Stejné místo, stejný čas,“ zněla jeho slova. „Ten první je proti tomu druhému tak o 3-5 let starší, se mi zdá,“ přiznal. S tím ale mnoho fanoušků nesouhlasilo.

„Vypadáte skvěle. Přeji pěkné léto,“ vzkázala Martinovi fanynka. „Tak to ani náhodou. Vidím jen dva rozdíly a to je jen účes,“ přidala se další. Martin se může radovat, protože pozitivních reakcí mu od jeho fanynek v komentářích přistálo nespočet.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledový obrázek: Phetronius/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!