Martin Dejdar prozradil, že se bude natáčet další série seriálu Comeback

martin dejdar, comeback

Oblíbený seriál Comeback se podle Martina Dejdara, který v něm hraje postavu Ozzáka, vrátí na televizní obrazovky. Zatím však není jisté, kdy to bude.

Seriál, který v České republice sklidil velký úspěch, se skutečně vrací zpět! Prozradil to sám Dejdar v pořadu Pánská talkshow.

Poslední díl Comebacku vyšel před dlouhými dvanácti lety. Nyní se však údajně dočká další série, což fanoušky nesmírně potěšilo.

Oblíbení herci, mezi které patří právě Martin Dejdar, Tomáš Matonoha, Kristýna Leichtová a Dana Batulková, spolu tak budou po letech opět spolupracovat. Jak seriál bude asi po tolika letech vypadat? O tom můžeme zatím jen spekulovat, pravděpodobně to však bude za jeden až tři roky.

„Měli jsme točit pokračování letos na podzim, 16 dílů,“ překvapil Dejdar svými slovy v pořadu. „Z jakýchsi technických důvodů se to zatím přesunulo o rok, ale skutečně jsme měli začít točit v říjnu 16 nových dílů,“ vysvětlil.

Mnohým by se mohlo zdát, že se hercům už po takové době nebude chtít do Comebacku vracet. Opak je však pravdou. „Pokud vím a pokud jsme ve spojení, tak se všemi kolegy a se všemi herci mluvili a všichni řekli, že jo,“ potvrdil Dejdar.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: che/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!