Marta Kubišová skončila v nemocnici kvůli dehydrataci

Marta Kubišová

Zpěvačka a herečka Marta Kubišová (80) si zažila nepříjemné chvíle. Jelikož jí dělá potíž vypít dostatek tekutin, skončila v nemocnici kvůli dehydrataci.

Marta Kubišová letos oslaví 81 let a za poslední rok si zažila rovnou několik nepříjemných chvil. Projevilo se u ní velice nebezpečné protržení střeva, kvůli kterému musela na operaci, píše Prima. Zpěvačka ale všechno zvládla a brzy se dala do pořádku.

Letošní léto překypovalo vysokými teplotami, což starším lidem nedělá dobře. Mezi nimi byla i Kubišová, která měla potíže s dýcháním. Nejspíš proto už se těšila na chladný podzim, ten se ale ještě bohužel nedostavil.

Zpěvačka příliš nedbala na pitný režim, takže se i na začátku podzimu dostavily zdravotní potíže. Kubišová trpěla na dehydrataci, tudíž skončila v nemocnici. Lékaři jí nařídili, aby dbala na příjem dostatku tekutin, takže se to snaží nepodcenit.

„Snažím se teď pít alespoň 1,5 litru tekutin denně. Ale musím se zároveň šetřit,“ řekla pro ČRo Dvojka s tím, že se ještě stále necítí příliš dobře. „Ale zase jak pořád piju, tak jsem stále na záchodě, tak se držím blízko něj,“ přiznala. A to je pochopitelné, protože hledat na každém rohu toaletu není zrovna dvakrát příjemné. A tak se zpěvačka zatím snaží čas trávit hlavně doma.

Z redakce zpěvačce držíme palce, aby se brzy cítila zdravá jako rybička, a také jí s předstihem přejeme všechno nejkrásnější k narozeninám, které oslaví 1. listopadu.

Zdroj: Autorský text, redakce, ČRo Dvojka, Blesk, Prima; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!