Marta Kubišová pracuje na své autobiografii: „Až ta kniha vyjde, mnoho lidí mne bude chtít zabít,“ říká

Marta Kubišová

Zpěvačka Marta Kubišová (81) se už před nějakou dobou rozhodla napsat vlastní autobiografii, ve které popíše svůj život v době, kdy byla na vrcholu své kariéry. Knihu se snaží dopsat, ale čas jí vůbec nepřeje.

Martě Kubišové nezbývá nic jiného než se do psaní pořádně obout a knihu dopsat. Nakladatelství už totiž začíná být netrpělivé a sama zpěvačka už chce mít hotovo. Knihu ale dopsat chce, protože v ní bude moct uvést spoustu věcí na pravou míru.

„Jsem si jista, že až ta kniha vyjde, mnoho lidí mne bude chtít zabít,“ řekla podle Blesku Kubišová. A proč? To přímo neprozradila, ale jisté je to, že bude kniha napsaná zcela upřímně. „Tohle bude osobní kniha o mně a o tom, jak to se mnou a mým okolím v určité době opravdu bylo. A hlavně to bude, jak to všechno vidím já, nikoli druzí. Mám už toho dost, ale hotové to zdaleka není. Není vůbec čas. Vždyť jenom třikrát denně chodím se psem,“ vysvětlila.

Zpěvačka si každou myšlenku zapisuje, proto u nosí sebe spoustu papírků a zápisníků. Všechny zápisky se pak musí přepsat do počítače, s čímž jí pomáhá její dcera. „Je jediná, kdo ten můj škrabopis přečte!“ dodala.

Marta Kubišová se ještě na konci loňského roku vůbec necítila dobře a často bojovala se zdravotními neduhy, nyní je ale odhodlaná knihu dopsat a poté konečně trochu zvolnit. Přece jen si ve svém věku legendární zpěvačka zaslouží dostatek odpočinku.

„Jsem celá unavená, špatně se mi mluví. Působí to jako chřipka. Ale nebudu si to nikde ověřovat, to bych odnesla ještě hůř, zkusím to vyležet sama,“ prozradila webu Extra loni v listopadu.

Zdroj: Autorský text, redakce; Blesk, Extra; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!