Marta Kubišová (80) dostane vyznamenání od prezidenta, dcera ji nechce doprovodit

Marta Kubišová

Zpěvačka Marta Kubišová (80) se dočká už druhého vyznamenání od prezidenta, hledá však doprovod. Její dcera Kateřina (33) ji na tuto akci doprovodit nechce, má totiž už lepší plány.

Marta Kubišová má velkou radost, protože jí současný prezident Petr Pavel (61) 28. října 2023 slavnostně předá státní vyznamenání. Aktuálně má ale i starost s hledáním společníka, který by ji na tuto významnou akci doprovodil. Její dcera Kateřina to nebude, půjde totiž na jinou akci. Mnozí jsou překvapení, že dcera dala někomu před svou maminkou přednost. Jenže komu?

„Konkrétně Petru Nárožnému, který ten den taky něco má. No, co nadělám, ona tyhle politický věci prostě nemá ráda,“ sdělila Kubišová deníku Aha!. „Mohu si s sebou vzít jako doprovod dva lidi, tak řeknu jedněm manželům, se kterými kamarádím a kteří se se mnou tuze rádi, narozdíl od Káči, fotí,“ pokračovala zpěvačka, kterou celá situace nejspíš dost mrzí.

Kubišová si ale radost z tak významné události samozřejmě zkazit jen tak nenechá a už se na akci moc těší. Podle Blesku ale zpěvačka aktuálně bojuje s chřipkou, kvůli které není jisté, jestli vůbec dorazí na narozeninový koncert Václava Neckáře (79), kde má vystupovat. Ani zpěvák se však údajně necítí nejlépe.

Doufejme, že nakonec všechno dobře dopadne a zpěvačka ve zdraví absolvuje obě události, na které se těší už delší dobu. Kubišová většinu svého času tráví doma, takže je ráda, když může vyrazit do společnosti.

Zdroj: Redakce, autorský text; Aha!, Blesk; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!