Maroš Kramár (64) se stal čtyřnásobným otcem: Dcera se narodila jen pár měsíců po jeho vnučce

Maroš Kramár

Ačkoliv už je Maroš Kramár (64) několik měsíců dědečkem, nyní přivítal na svět další dítě. Jeho početná rodina se rozrostla o holčičku jménem Rija. Dceru mu přivedla na svět partnerka Ina Oravcová (38).

Maroš Kramár si na nudu stěžovat určitě nemůže. Kromě pracovních povinností má totiž spoustu těch rodinných — a nyní se mu k nim přidala další. Dcera se mu narodila 11. dubna.

„Je to zázrak přírody. Opět se stal. V mém životě už počtvrté. Je to krásná věc. Je to soukromá věc. Velice se těšíme. I mé děti se těší. Moje dcera dostala jméno Rija. Znamená to naději. Protože naděje umírá poslední,“ prozradil pro deník Nový čas. Herec však nebyl příliš nadšený, že se o této novince dozvěděla veřejnost tak brzy.

Kramár se snaží udržet si své soukromí, tentokrát se mu to však nepodařilo. „Nechtěl jsem si na tomto stavět popularitu. Ale když už mě někdo takhle práskl… Jsme šťastní.“ Herec i na svých sociálních sítích sdílí především pracovní fotografie a videa, fotografie jeho dcery se nejspíš dočkáme až za nějakou dobu. Už nyní tam ale visí fotografie jeho rozkošné vnučky, na kterou je Maroš nepochybně pyšný.

Zdroj: Autorský text, Nový čas, iDnes; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!