Marie Rottrová ztratila své přepychové hodinky: Mám k nim citovou vazbu, nabízím velkorysé nálezné

Marie Rottrová

Zpěvačka Marie Rottrová (82) prohledává každý kout svého bytu, nedávno totiž ztratila své přepychové hodinky značky Rolex. Poté, co je nenašla ani v autě a na dalších místech, se rozhodla poprosit své fanoušky, aby jí s hledáním pomohli.

Marie Rottrová v loňském roce úspěšně odehrála spoustu koncertů, které zakončila velkým vystoupením v O2 areně. Za odměnu si nadělila klidnější leden, kdy si užívala čas se svou rodinou. Aktuálně ji ale čekají další koncerty a stala se jí nemilá věc. Ztratila své hodinky luxusní značky Rolex.

„Moji přátelé, stala se mi nepříjemná věc, někde venku jsem ztratila hodinky zn. Rolex. Mám k nim citový vztah, je to dárek. Kdyby je kdokoli z vás nebo z vašeho okolí našel, ozvěte se mi, nabízím velkorysé nálezné!“ prosila své fanoušky na Instagramu.

Fanoušci zpěvačku podpořili a popřáli jí, aby se hodinky nalezly. Někteří jí dokonce poradily, aby se obrátila na Leoše Mareše, který jí s hledáním určitě rád pomůže. Hodinky se ale stále nenašly.

„Děkuji moc za účast, prohledala jsem dům i auto, bohužel nic! Ta ztráta se týká míst Říčany-Čestlice. Prosím nálezce, aby se se mnou zkontaktoval, děkuji,“ dodala ještě Rottrová, která by o své hodinky velice nerada nadobro přišla.

Zdroj: Autorský text, redakce; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!