Marie Rottrová (82) má covid: Musela přeložit koncerty

marie rottrová

Legendární zpěvačka Marie Rottrová má covid. Včera odpoledne o tom informovala své fanoušky na Instagramu. Zdůraznila také to, že musela kvůli nemoci přeložit pár svých plánovaných koncertů. Jestli se to ale týká i vystoupení v O2 aréně, to neprozradila.

„Moji milí příznivci, od soboty se léčím z covidu. Musíme, bohužel, přeložit pár koncertů, jsem pod peřinou v teple, dělám si priessnitzové zábaly, piju Vincentku, vývary, manžel mi vaří čaj a zahřívá dlaň… Dělám všechno pro to, abych mohla brzy zpívat a vrátit se na jeviště. Myslím na vás, své věrné diváky a těším se, že se brzy uvidíme,“ doufá Marie.

Fotka je prý několik týdnů stará, protože ta ze včerejška by se nikomu nelíbila. Pod příspěvkem se okamžitě nahromadila spousta přání brzkého uzdravení od jejích fanoušků, protože právě oni jsou ti, kteří by svou oblíbenou zpěvačku rádi viděli na velkém koncertu v O2 aréně. Koncert nese název Jedno velké DĚKUJI, měl by proběhnout 28. prosince a má ho pod palcem současný ‚mistr‘ O2 arény – Leoš Mareš.

Marie přiznala, že musela pár koncertů v prosinci přesunout, o jaké se ale jedná konkrétně neřekla. Jisté je, že včerejší koncert v Uherském Brodě neproběhl. Další by měl být 10. prosince v neděli ve Valašských Kloboukách a o den později v Bystřici nad Pernštejnem. Jenže ani na Instagramu, ani na zpěvaččiných oficiálních stránkách žádné bližší informace nejsou.

My se taktéž přidáváme ke skupině lidí, kteří zpěvačce přejí brzké uzdravení a doufáme, že její velký koncert v O2 aréně v pořádku proběhne.

Zdroje: Autorský text; Náhledová fotografie: Luděk Kovář/Wikimedia Commons (CC-BY-4.0)

error: Content is protected !!