Marie Rottrová (81) vyrazila na procházku ve žlutém outfitu: Nechyběl elegantní baret, ani zářivý úsměv

Marie Rottrová

Zpěvačce Marii Rottrové (81) by málokdo věřil její věk. Tato stále usměvavá, aktivní a pozitivní krásná žena je skutečně nádherná a její kouzlo omámilo nejen její věrné fanoušky.

Osmdesát už jí bylo a přesto o sebe pečuje nejlépe jak dokáže. Má ráda módu a jde to vidět. Když nedávno Marie Rottrová vyrazila na procházku na dovolené ve Slovinsku, vynesla žlutou bundičku, kterou doplnila stylovým baretem stejné barvy. Zpěvačka obdržela nespočet pochvalných komentářů.

„Tedy Maruško, nemám slov, nádherná dáma. Od Vás by se měly ženy učit,“ napsala fanynka. „Jste nám úplně rozkvetla,“ napsala další žena. Našli se i fanoušci opačného pohlaví, kteří zpěvačce chválili úsměv.

Rottrová načerpává sílu, kterou rozhodně bude potřebovat. Do konce roku 2023 plánuje odzpívat ještě asi 20 koncertů, což je v jejím věku naprosto skvělý výkon. Zpěvačku však její práce baví a tak není divu, že stále překypuje pozitivní energií.

Zpěvačka před pár dny vystoupila na narozeninové oslavě Felixe Slováčka a nyní ji čeká vystoupení na koncertu Leony Machálkové. Po zhruba týdenním volnu bude vystupovat v Pelhřimově.

Zdroj: Instagram Marie Rottrové, Autorský text; Náhledový obrázek: Luděk Kovář/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!