Mariana Prachařová (29) se raduje: Splatila si své první luxusní auto

Mariana Prachařová

Influencerka a zpěvačka Mariana Prachařová (29) se na svých sociálních sítích musela pochválit. Konečně totiž splatila své první auto značky BMW.

Mariana Prachařová má sice velice známou rodinu, svůj úspěch si ale z velké části vypracovala sama. Pracuje jako influencerka, youtuberka a nedávno spustila vlastní e-shop, kde prodává bytové doplňky. Díky své pracovitosti může nejen často jezdit na dovolené do exotiky, ale také si pořídit luxusní auto. A to zrovna nedávno celé splatila.

„Pyšná sama na sebe, aneb když splatíte svoje první auto. Anča Máňa je ofiko moje.“ pochlubila se fanouškům. Anča Máňa je pochopitelně jméno jejího auta.

Své auto ale nesplácela tak dlouho, jak by se mohlo zdát. Pořídila si jej pod stromeček v roce 2020. „Ráda bych vám představila svýho novýho parťáka, kterýho jsem si letos nadělila pod stromeček. Zatím jí říkám Anča Máňa podle mojí milovaný zpěvačky Anne-Marie, tak uvidíme, jestli to tak nechám. Každopádně to byla láska na první pohled a ode dneška už spolu brázdíme silnice,“ napsala tehdy svým sledujícím.

Zdá se, že jméno svému autu nechala, a zážitků spolu mají taky dost. Třeba v loňském roce se influencerka vydala autem sama do Itálie. Není pochyb, že je Mariana velmi šikovná, což jí ostatně připomínají i fanoušci v komentářích, kde jí vyjadřují podporu. Přidala se k nim například i herečka a bývalá první dáma Dagmar Havlová.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!