Mariana Prachařová v New Yorku narazila na představitele Harryho Pottera: Dětský sen splněn, libuje si blogerka

Mariana Prachařová

Mariana Prachařová si před dvěma týdny odletěla užívat předvánoční čas do New Yorku. Svým fanouškům na Instagramu ukázala spoustu krásných míst, například Brooklynský most, Central Park, kde si poctivě zabruslila, Vánoční strom v Rockefellerově centru, nebo se vydala po stopách Kevina z filmu Sám doma.

Ten největší zážitek ji ale teprve čekal. Včera se svým sledujícím pochlubila fotkou s tajemným mužem v černé roušce, kterého podle očí poznalo jen málokdo. Ostatní si museli přečíst Marianin popis, ve kterém stálo: „Dětský Harry Potter sen splněn a já mám fotku s Danielem Radcliffem. New York už nemůže být lepší. Já nechápu a jsem šťastná jak malý dítě,“ napsala blogerka.

Kdyby vás, stejně jako jednu ze sledujících zajímalo, proč má herec na ústech roušku, tak prý kvůli nemocem. „Má tu prý rodinu a nechce je nakazit. A když se tam, chudák, vítá s tolika lidmi, je to dobře,“ vysvětlila Mariana v komentáři. V dalším zase potvrdila, že Daniel je skutečně tak malý, jak na fotkách vypadá. „Je malý, jako já,“ napsala dcera Dany Batulkové a Davida Prachaře.

Mariana Daniela potkala před divadlem Broadway. Poohlížela se totiž po hře, ve které Daniel hraje, ale lístky pro ni byly moc drahé. Tak zkusila štěstí po hře, kde na něj počkala před divadlem. Vyšlo to ale až na podruhé. „Odjel bez podepisování, ale security mi řekli, ať přijdu další den, že to dělá běžně a fotí se a podepisuje do posledního člověka. A tak jsem přišla,“ převyprávěla Mariana celý příběh, jak si splnila svůj dětský sen.

Už jako malá holka si totiž hrála na Hermionu, znala všechna kouzla nazpaměť a byla světem Harryho Pottera úplně poblázněná. „Chtěla jsem na casting do Anglie, že mě na nějakou roli určitě vyberou,“ vzpomínala se smíchem influencerka.

Zdroje: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!