Mariana Prachařová má vztah s maminkou Danou Batulkovou na bodu mrazu: Nerozumíme si a hádáme se

mariana prachařová, dana batulková

Influencerka Mariana Prachařová (29) překvapila fanoušky, když přiznala, že se svou maminkou Danou Batulkovou nemá vůbec tak dobrý vztah, jak si možná myslí. Popsala, jak to poslední dobou mají.

Fanoušci často píší Marianě Prachařové, že jí vztah s maminkou závidí. Ta přiznala, že má s Danou Batulkovou skutečně blízký vztah, ale má i svá negativa, která v poslední době spíše převažují.

„Štve mě? Ano. Hádáme se? Ano. Lezeme si na nervy? Ano,“ prozradila Mariana na svém Instagramu. Spoustu fanynek tím upřímně překvapila, protože na jejich společných fotografiích to na krizi rozhodně nevypadá.

„Často si poslední dobou nerozumíme, jsem na ní často nepříjemná, odsekává, a i když vím, že si to nezaslouží, nemůžu si pomoct. Ale myslím, že i to je znak toho, jak moc úzký vztah máme a kolik já si toho k ní můžu dovolit, protože vím, že máma to snese, že mě nezavrhne, i když na ní budu občas nepříjemná,“ přiznala s tím, že i tak své rodiče samozřejmě nadevše miluje.

„Rodiče tu pro nás vždycky budou. A já si to uvědomuju a jsem za to nesmírně vděčná. Za oba rodiče, co mám a který opravdu upřímně miluju, a na které vím, že se můžu v životě 100% spolehnout,“ napsala k fotografii, na které je s Danou Batulkovou na dovolené na Bali.

Z dovolené se nedávno vrátily, je tedy možné, že jim čas společně strávený v zahraničí příliš neprospěl. Mariana má blízký vztah i se svým tatínkem Davidem Prachařem, který aktuálně účinkuje v soutěži Star Dance.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!