Marek Ztracený přiznal pád na dno: Milionové dluhy, rozpad kapely i rodiny

marek ztracený

Jeden z nejoblíbenějších současných českých zpěváků Marek Ztracený se přiznal, že jeho život není tak úplně pohádkový, jak by se mohlo zdát. Podělil se třeba o to, že jen o vlásek unikl osobnímu bankrotu.

V současné době na sebe může být Marek Ztracený pyšný. Vypracoval se na jednoho z nejlepších zpěváků v Česku, což dokazují jeho opakovaně vyprodané koncerty. Jeho poslední koncerty, které se budou konat v pražském Edenu od 16. do 18. června 2023, jsou až na několik VIP vstupenek zcela vyprodané.

Jeho úspěch však v minulosti nebyl samozřejmostí. „Po slibném začátku jsem na té své cestě nějak špatně zabočil a po nějaké době se ocitl na opravdovém ekonomickém i životním dně. Měl jsem milionové dluhy, rozbitý vztah, rozpad­lou kapelu a odešel jsem od vydavatelství. Byl jsem kousek od bankrotu,“ prozradil pro deník Aha.

Jakmile se mu však narodil syn, byl zpěvák odhodlaný svůj život od základů změnit. „Začal jsem na sebe být extrémně přísný a na své pracovní okolí taky. Z bohémů se stali profíci s disciplínou, která mě předcházela. Začalo mě to znovu bavit a pochopil jsem, co chci a co je pro mě důležité, a hlavně jsem se začal mít zase rád,“ vysvětlil.

Dnes má za sebou zpěvák úspěšnou kariéru, se kterou se pomalu loučí. Jeho červnové koncerty v Edenu mají být totiž skutečně úplně poslední. Je však možné, že si Marek Ztracený odpočine a ještě se někdy v budoucnu vrátí, jak sám uvedl na svém Facebooku.

Zdroj: Redakce, Aha; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!