Marek Vašut se objeví v seriálu Ulice: Zasáhne do života oblíbeného páru

Marek Vašut

Ukázalo se, že se herec Marek Vašut (63) brzy ukáže v seriálu Ulice. Zatím není jisté, kdy přesně se tam ukáže, už je ale jasné, jak jeho role bude vypadat. Prozradila to TV Nova.

Marek Vašut se pro svou novou seriálovou roli rozhodl poměrně snadno. Důležité pro něj bylo to, aby se natáčení vešlo do jeho nabitého diáře. Práce má příliš a nejspíš si nechtěl přidávat tolik, kolik by sám nezvládl. „Rozhodování trvalo jen tak dlouho, než jsem si s producenty vyjasnil, že se moje nová role svým rozsahem bez problémů vejde do mého časového rozvrhu a nebude kolidovat s mými dalšími závazky,“ prozradil pro výše zmíněný web.

Herec má poslední dobou napilno. V roce 2020 si zahrál ve filmu Alpha Code, v roce 2022 pak zazářil ve filmech Jan Žižka, Vražedné stíny a Za vším hledej ženu. Není pochyb, že právě v Ulici potěší svou přítomností fanoušky nejvíce.

Vašut si v Ulici zahraje otce Hermana a očekává se, že se v seriálu ukáže už někdy začátkem příštího roku. Jeho role bude pestrá a diváci se rozhodně mají na co těšit. Své o tom prozradila i producentka Ulice.

„V první řadě musím říct, že jsem velmi ráda, že jsme se s Markem Vašutem dohodli na spolupráci. Přiznám se, že ve chvíli, kdy jsme se o obsazení role, kterou v Ulici ztvární, začali bavit, všechny nás okamžitě napadl on. Kolem jeho hrdiny se v seriálu vyrojí několik tajemství, nebude to jednoznačný klaďas, ale ani záporák. Jeho postava bude hodně barvitá, svým příchodem zasáhne do života jednoho oblíbeného uličního páru i dalších postav,“ vysvětlila.

Zdroj: Redakce, autorský text; TV Nova, Expres; Náhledová fotografie: Blanka Borová (Karolína Černá)/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!