Marek Taclík dřív užíval různé drogy, zadlužil se a chvíli byl bezdomovec: Teď splácí přes 20 tisíc měsíčně

Byť herce Marka Taclíka často vídáme na televizních obrazovkách, vůbec si nežije na vysoké noze, jak by se mohlo zdát. V minulosti se totiž dostal do velkých dluhů, kterých se dodnes nemůže zbavit.

Už od mládí byl rebel, proto se několikrát dostal do potíží. Trestné činnosti se sice nedopustil, ale třikrát si poseděl v cele předběžného zadržení. V 90. letech dokonce propadl omamným látkám, přičemž byl kvůli držení marihuany zadržen v Německu, jak uvádí web Ženy iPrima.

„Jel jsem v LSD, speedu, tripech, kokainu a perníku. Nikdy jsem se nedostal do situace, že by se mi to vymklo kontrole. Žádné problémy jsem neřešil. Koketoval jsem s tím jako většina mladých lidí,“ svěřil se webu.

Divoký styl života ho nakonec přivedl až k bezdomovectví. Nebyl schopen splácet úvěr od banky, dostal se do dalších dluhů, které se vyšplhaly na téměř 2,5 milionu korun. Taclík se dostal do exekučního řízení, a tak přišel o bydlení, jak podotýká deník Šíp.

Problémy se zpočátku snažil řešit alkoholem, nakonec se však postavil na nohy. Soud mu vyměřil měsíční splátky 24 000 korun, které by se mu díky tomu, že jde z role do role, mělo podařit bez problému splácet. Jak informoval web eXtra.cz, Taclík vždycky nesplácel řádně, podle všeho se však blíží k dorovnání všech dluhů.

Zdroje: Ženy iPrima, Šíp, eXtra.cz; Náhledový obrázek: che/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!