Manžel Dany Morávkové měl nehodu: Ta se o něj teď musí starat, zakázala mu kolo

Dana Morávková, Petr Malásek

Dana Morávková (52) byla před několika dny strachy bez sebe. Zjistila totiž, že měl její manžel Petr Malásek (59) nehodu, kvůli které musel nakonec být několik dnů v nemocnici. Herečka se o něj nyní stará a už plánuje, že manželovi zakáže kolo.

Manžel Dany Morávkové s oblibou jezdí na cyklovýlety, které mu nepochybně skvěle vyčistí hlavu. Často s sebou bere i herečku, která se občas ráda pochlubí jejich společnými zážitky na sociálních sítích.

Před několika dny se však Maláskovi jeho láska k cyklistickému kolu mohla stát osudným. Když se kochal krásou kolem sebe, zapomněl dávat pozor na cestu před sebe a vyboural se. „Naštěstí jsem měl helmu, takže hlava zůstala celá,“ řekl pro deník Blesk.

„Mám obě ruce pochroumané, proto jsem moc rád, že je muzika napsaná a nedělám nikomu problémy,“ dodal Malásek, který má práci hotovou, takže se může v klidu léčit. Zbytek určitě zvládne vyřešit po telefonu.

Muzikant si odnesl zranění hlavně na rukách, což je pro jeho kariéru velká překážka. Nyní mu nezbývá nic jiného než odpočívat a poslouchat manželku, která už má jasný plán: „Mám teď Petra v plné péči, kolo mu zamknu na petlici a zahodím klíč!“

Zdroj: Autorský text, Extra, Blesk; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!