„Máme domácí vajíčka,“ chlubí se Vendula Pizingerová, která se dala na chov slepic

Vendula Pizingerová

Jelikož není nad kvalitní domácí vajíčka, rozhodla se Vendula Pizingerová (51) pro chov slepic. Její malý syn Josífek z toho má ohromný zážitek, a o slepičky se učí také pečovat.

Vendula Pizingerová ve svém životě stíhá spoustu věcí, a tak není příliš překvapující, že se jednou prochází po mole v krásných šatech, a za chvíli už pobíhá po slepičím kurníku a sbírá vajíčka.

„Dobrá zpráva je, že ty naše holky nesou. Máme domácí vajíčka,“ pochlubila se Vendula na svém Instagramu, kde zároveň sdílela video, na kterém se její syn Josífek učí se slepičkami vycházet.

Malý Josífek si přítomnost slepiček užívá. Nejdříve je sice hladí obráceně, ale jde vidět, že se jich nebojí a brzy se o ně bude naplno starat také.

Josífek však není jediný, kdo má ze slepiček radost. Také fanoušci a sledující Venduly jsou nadšení. „To je nádhera. Za kolik budete prodávat?“ ptala se s humorem Venduly v komentářích fanynka. „To má Josífek štěstí, že má tak úžasné rodiče jako jste oba dva. Málo kterému děcku se poštěstí vidět slepice naživo natož si je pohladit,“ chválí Pizingerovou další fanoušek.

Zdroj: Redakce, Instagram Venduly Pizingerové; Náhledový obrázek: Jindřich Nosek/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!