Malá dcera Martiny Pártlové (44) byla hospitalizována na Bali: Zpěvačka zaplatila desítky tisíc, ale dostane je zpět

Zpěvačka, která se proslavila hitem Bolím, se spolu se svou rodinou těšila na teplo a klid, které nabízí dovolená na ostrově Bali, avšak odpočinek nedopadl tak, jak si původně představovala. Ani ne tříletá dcerka Stella pár dní po příjezdu onemocněla a celá rodinka i se zpěvaččiným partnerem, Josefem Vařekou (30), skončila v tamní nemocnici.

Nemoc malá Stella však nechytla na Bali, ale přivezla si ji s sebou z Česka. Neboť měli rodiče o dcerku strach, rozhodli se vyrazit na pohotovost, kde byla po řadě vyšetření celá rodinka hospitalizována. S pobytem v nemocnici se Pártlová svěřila i svým sledujícím: „Už jsme tu druhou noc a pořád všichni spíme, naštěstí už je lepší a zítra nás snad pustí“.

Příspěvek se neobešel bez fotografie, na které bylo patrné, že nemocniční pokoj na Bali vypadá přeci jen zcela odlišně, než na které jsme zvyklé u nás. Někteří ze zpěvaččiných fanoušků se dokonce domnívali, že rodinka je ubytována na hotelu. Ačkoliv se stále jedná o ponurou atmosféru nemocnice, Pártlová si nemohla vynachválit tamní lékařskou péči i celkový servis: „Stella si může vybrat ze tří chodů, personál je anglicky mluvící, milý a nikdo se nediví, že tu chceme zůstat se svým dítětem“.

Přístup nemocničního personálu může být i ovlivněn cenou, která se platí za každou strávenou noc. A rozhodně se nejednalo o zanedbatelnou částku. Zpěvačka redakci Expres prozradila, na kolik jedna noc v nemocnici vyšla: „Za tři dny to stálo 25 000 000 na jejich měnu, což je nějakých 37 000 korun. Je to pálka, ale proto se dělá cestovní pojištění“.

Cestovní pojištění si Pártlová naštěstí nezapomněla zřídit, a tak veškeré výdaje, které zaplatila za péči o dceru, obdrží od pojišťovny zpět. V ceně nebyla nijak zohledněna přítomnost obou rodičů, kteří se Stellou mohli po celou dobu hospitalizace zůstat, a tak se zpěvačka domnívá, že se nejspíše jednalo o laskavost tamního personálu: „To, že jsme tam mohli být s ní, byla zřejmě jejích dobrá vůle. Nebo je to pro ně možná lepší, než se dorozumět s malým dítětem“.

Zdroj: Autorský text, redakce, Expres, Super; Náhledová fotografie: Jindřich Nosek (NoJin)/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!